Ogłoszenia duszpasterskie: 26.09.2021, 26 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo.
  • we wtorek – wspomnienie św. Wacława.
  • w środę – święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • w czwartek – św. Hieronima; spowiadamy od godz. 17:00.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagradzamy NSPJ; spowiadamy od godz. 16:30; wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • również w I piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych o godz. 17:30; Zachęcamy do udziału.
  • w I sobotę miesiąca Nabożeństwo fatimskie, o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, a o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla; wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 27 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę W tym tygodniu zapraszamy  mieszkańców bl. 25.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła  do wieczności śp. Irena Markowska. Dobry Jezu…

6. Od najbliższej niedzieli, tj. 3 października zapraszamy do kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę z ciastkiem po Mszy św. o godz. 9:00.