Ogłoszenia duszpasterskie: 19.09.2021, 25 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Za składane ofiary Bóg zapłać.

2. Dzisiaj w Brzeźnicy o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie popielgrzymkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

3. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – o godz. 19:00 zbiórka Lektorów.
  • we wtorek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  • w środę nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; Na godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.
  • w czwartek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania; spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 16:00, a o godz. 17:00 spotkanie ministrantów; wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
  • w sobotę – spotkanie DSM godz. 11:00. Zapraszamy nowe kandydatki.
  • w przyszłą niedzielę – Niedziela Synodalna; Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bloków 35, 28 i 29 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 27 kl. 1.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.