Ogłoszenia duszpasterskie: 12.09.2021, 24 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy beatyfikację kard. Wyszyńskiego i Matki Czackiej. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (12-18 września).

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

3. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
  • we wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; o godz. 17:00 spotkanie modlitewno – edukacyjne na Górze Śmierci. Zapraszamy szczególnie młodzież bierzmowaną.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  • w czwartek – o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Papieża Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką; wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; Dzień Golgoty Wschodu, Dzień Sybiraka.
  • w sobotę – święto św. Stanisława Kostki.
  • w przyszłą niedzielę – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu; Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 36 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 35, 28 i 29.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.