Ogłoszenia duszpasterskie: 8.08.2021, 19 Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.
  • we wtorek – święto św. Wawrzyńca.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; wspomnienie św. Klary.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań.
  • w sobotę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  • w  najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziół po każdej Mszy św. Na mszy św. o godz. 18:00 spotkanie przed-pielgrzymkowe Grupy 13 PPT, po niej spotkanie organizacyjne. Jest to ostatnia szansa na zapisanie się na Pielgrzymkę.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bloku 39 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloku 38.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Andrzej Tyboń. Dobry Jezu…