Ogłoszenia duszpasterskie: 1.08.2021, 18 Niedziela Zwykła

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.
  • w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego; I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; spowiedź od godz. 17:30.
  • w piątek I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz modlitwa wynagradzająca na Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00; spowiadamy od godz. 1:00; Przez okres wakacji kapłani nie odwiedzają chorych z racji I piątku. Gdyby była taka potrzeba to prosimy o zgłoszenie.
  • w I sobotę miesiąca Nabożeństwo Fatimskie, o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Kołowrotni.
  • w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lipcu ofiary złożono na kwotę 8.100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 40 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 39.

3. Są wolne miejsca na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zgłoszenia w zakrystii.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Rogowska. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jeżu…