Ogłoszenia parafialne: 25.07.2021, 17 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. modlimy się do św. Krzysztofa patrona kierowców o opiekę i Boże błogosławieństwo podczas naszych podróży oraz bezpieczne korzystanie z pojazdów mechanicznych poprzez ich poświęcenie. Ofiary z poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom przy zakupie środków transportu „MIVA Polska”.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na poszkodowanych w nawałnicach.

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Joachima i Anny.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – wspomnienie św. Marty.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w sobotę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.
  • w niedzielę – 1 sierpnia, rozpoczęcie miesiąca abstynencji.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 41 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 40. Również dziękujemy Paniom za ofiarną pracę przy kościele i plebanii. Bóg zapłać!

5. Akcja Katolicka rozprowadza książki o naszej parafii związane z 50-leciem duszpasterstwa. Ofiary dobrowolne.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzmy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

7. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Lesław Skwira (pogrzeb w poniedziałek o godz. 11:00). Dobry Jeżu…