Ogłoszenia parafialne: Niedziela, 18.07.2021, 16 Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – święto św. Marii Magdaleny.
  • w piątek – święto św. Brygidy, patronki Europy; Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w sobotę – wspomnienie św. Kingi, patronki diecezji.
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy modlić się do św. Krzysztofa patrona kierowców o opiekę i Boże błogosławieństwo podczas naszych podróży oraz bezpieczne korzystanie z pojazdów mechanicznych poprzez ich poświęcenie. Ofiary z poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom przy zakupie środków transportu „MIVA Polska”.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 42 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 41.

4. Akcja Katolicka rozprowadza książki o naszej parafii związane z 50-leciem duszpasterstwa. Ofiary dobrowolne.

5. Zapraszamy na Pielgrzymkę po Dolnym Śląsku (Świdnica, Książ, Krzeszów, Wambierzyce, Złoty Stok, Prudnik, Moszna, Góra św. Anny) w dniach od 9 do 11 sierpnia. Koszt 750 zł. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie zainteresowanych.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do  wspólnej modlitwy.