Ogłoszenia duszpasterskie: 11.07.2021, XV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

2. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
  • we wtorek – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwarteko godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką;  wspomnienie św. Bonawentury.
  • w piątek – /16 dzień miesiąca/ Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • w przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie; odpust w Zawadzie.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 43 za sprzątanie i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 42.

4. Akcja Katolicka rozprowadza książki o naszej parafii związane z 50- leciem duszpasterstwa. Ofiary dobrowolne.

5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie zainteresowanych pielgrzymką po Dolnym Śląsku.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Klub HDK PCK im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w AKCJI ZBIÓRKI KRWI 14 lipca (środa) od godz. 9:00 do godz. 12:00 na terenie firmy Lerg.