Ogłoszenia parafialne: 4.07.2021, XIV Niedziela Zwykła

• codziennie po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji;
  • we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli;
  • w piątek – spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza Święta z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań;
  • w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W czerwcu ofiary do kopert złożyło 145 rodzin na kwotę 8 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

2. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na poszkodowanych w Nowej Białej i Librantowej.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 44 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 43. Również wyrażamy z serca podziękowania Paniom za ofiarną pracę przy kościele i plebanii. Bóg zapłać!

4. Akcja Katolicka rozprowadza książki o naszej parafii związane z 50-leciem duszpasterstwa. Ofiary dobrowolne.

5. Zapisu na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Grupy 13 można dokonać w zakrystii. Pielgrzymowanie będzie miało charakter “sztafetowy”. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie PPT.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Zofia Stukus. Dobry Jeżu…