Ogłoszenia duszpasterskie: 16.05.2021, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś szczególnie modlimy się za Dzieci I-komunijne i ich Rodziców, by Chrystus umacniał ich swoim Ciałem w codzienności życia. I Komunia św. dzieci kl. III na Mszy św. o godz. 12:30.

2. Dzisiaj (16 dzień miesiąca) – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14:00 do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami.

3. W tym tygodniu:

• codziennie – Nabożeństwo majowe o godz. 17:30na które szczególnie zapraszamy dzieci I- komunijne z rodzicami – Biały Tydzień; Nowenna do Ducha Świętego.
  • we wtorek – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.
  • w środę – nabożeństwo ku czci św. Józefa.
  • w czwarteko godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w sobotęod godz. 17:00 spowiedź dla dzieci kl.IV i ich  rodziców.
  • w przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego; Na Mszy św. o godz. 11:00 Rocznica I Komunii św. dzieci kl. IV.

4. Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszamy Rodziców dzieci z kl. IV.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.