Ogłoszenia duszpasterskie: 25.04.2021, Czwarta Niedziela Wielkanocna

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W tym tygodniu:

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – rozpoczęcie Nowenny do św. Stanisława BM przed Uroczystością odpustową; święto św. Katarzyny ze Sieny; Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, a o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Nowego Osiedla. Prosimy o przystrojenie okien w blokach na trasie procesji i przyniesienie lampionów; W tym dniu rozpoczynamy również Nabożeństwa Majowe. Zadbajmy o przydrożne kapliczki ubierając je kwiatami i gromadząc się przy nich na śpiewanie Litanii Loretańskiej i pieśni maryjnych; wspominamy św. Józefa robotnika, odpust w Pustkowie.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bloku 52 kl. 1 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloku 52 kl. 3 i 4.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Piotr Hajduk i śp. Stanisław Hajduk. Pogrzeb w środę o godz. 13:00. Dobry Jezu…