Parafialny Konkurs Biblijny

W Trzecią Niedzielę Wielkanocną rozpoczęliśmy 13 Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z tej okazji zapraszamy do udziału w Parafialnym Konkursie Biblijnym, którego tematem są słowa: „Wtedy oświecił ich umysły, aby rozumieli pisma (Łk 24,45)”.

Aby wziąć udział w Konkursie należy wykonać następujące zadania:
  • Zadanie 1 (wiedza o Biblii): Na podstawie materiału video napisz, co to są schematy kompozycyjne.
  • Zadanie 2 (znajomość tekstu biblijnego): Na podstawie pierwszego rozdziału Ewangelii św. Marka opisz dzień z życia Jezusa spędzony w Kafarnaum.

Na odpowiedzi czekamy do 24 kwietnia, do godz. 18:00. Odpowiedzi prosimy przesyłać na na adres mailowy parafii: pustkow_osiedle@diecezja.tarnow.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród uczestnikom odbędzie się w Niedzielę Dobrego Pasterza, 25 kwietnia o godz. 12.00 (po mszy św. o godz. 11) w kościele w Pustkowie-Osiedlu.