Ogłoszenia duszpasterskie: 5.04.2021, Poniedziałek Wielkanocny

1. Msze św. o godz. 7:00­, 9:00, 11:00 i 18:00. Za ofiary składane dzisiaj na KUL i UPJPII składamy Bóg zapłać.
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.
  • od poniedziałku do soboty – nowenna przed Świętem Miłosierdzia o godz. 15:00.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań; nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  • w najbliższą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego; patronalne święto Caritas; zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej; rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia; składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W marcu zebrano ofiary do kopert na kwotę 6.800 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

1. W tym tygodniu o posługę sprzątania świątyni prosimy mieszkańców bl. 58 kl. 3 i 4.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Helena Gromny, pogrzeb dzisiaj o godz. 14:00. Dobry Jezu…