17.11 – 19.11.2023: Kurs „Nowe Życie”

Kurs „Nowe Życie” w parafii Pustków-Osiedle

Serdecznie zapraszamy na kurs „Nowe Życie” organizowany w naszej Parafii przez Szkołę Nowej Ewangelizacji. To kurs, który nadał sens i cel życia oraz przywrócił nadzieję tysiącom osób. Podczas tych dni można nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Panem Jezusem oraz doświadczyć Jego bliskości.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor, które chcą wyzwolić się z nałogów, beznadziei i pustki. Kurs utwierdza w przekonaniu, że Bóg istnieje, działa, wyzwala i umacnia.

Nowe Życie to coś o wiele więcej niż rekolekcje – to intensywny czas, w którym można wysłuchać nauczań przepełnionych świadectwami innych osób doświadczających bliskości Boga. To wiele praktycznych, wizualnych przykładów uzmysławiających najważniejsze prawdy życia duchowego. To także możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania oraz pomoc w podjęciu konkretnych decyzji duchowych.

Kurs „Nowe Życie” potrwa od 17 listopada do 19 listopada:
  • 17 listopada, piątek, od godz. 18:00 do godz. 21:30 (rejestracja uczestników w kawiarence parafialnej od godz. 17:30)
  • 18 listopada, sobota, od godz. 09:00 do godz. 21:00
  • 19 listopada, niedziela, od godz. 09:00 do godz. 13:30

Ofiara na koszty uczestnicwa: 150 PLN (zawiera: 2 obiady i kolację w sobotę, ciastka, kawę / herbatę, materiały dydaktyczne). Zapisy do dn. 15 listopada, kontakt pod numerem 691 364 644. Serdecznie zapraszamy!