Ogłoszenia duszpasterskie: 7.07.2024, 14 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 19:30 będziemy gościć Pielgrzymów (ok. 70 osób) idących na Jasną Górę z Archidiecezji Przemyskiej. Prosimy o  gościnne i życzliwe przyjęcie ich na nocleg. Można zgłosić się w zakrystii.

• w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – święto św. Benedykta opata.
  • w piątek – spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
  • w sobotę – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W czerwcu ofiary złożono na kwotę 7400 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Różanej i Kwiatowej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (580 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców od Państwa Mistur do Państwa Żak. Również wyrażamy Bóg zapłać Panom pracującym przy kościele i plebani.

4. Jest organizowana Pielgrzymka do Krakowa w dniu 29.07.2024 – poniedziałek. W programie: Zwiedzanie wystawy immersyjnej Kaplica Sykstyńska – po raz pierwszy poza Watykanem; Kościół Bożego Ciała, św. Katarzyny – św. Rita; Skałka ze św. Stanisławem ze Szczepanowa; Łagiewniki i Sanktuarium Jana Pawła II. Zgłoszenia do 15 lipca.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Stanisław Żuber. Dobry Jezu…