Ogłoszenia duszpasterskie: 29.09.2024, 26 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj będziemy odmawiać modlitwę różańcową od godz. 12:00 do 18:00 w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o  pokój na całym świecie. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem;
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Hieronima.
  • we wtorek – rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą w naszej parafii codziennie o godz. 17:30, zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych; wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • w środę – wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  • I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; na Różaniec i Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców; spowiadamy od godz. 17:00;
  • w I czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00 w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagradzamy NSPJ; spowiadamy od o godz. 16:30; Kapłani odwiedzą chorych z racji I piątku; wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
  • w I sobotę miesiąca nabożeństwo fatimskie o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, a o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla; wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Sosnowa za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (250 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 54 kl. 1 i 2.

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.