Ogłoszenia duszpasterskie: 22.09.2024, 25 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – o godz. 19:00 zbiórka Lektorów; wspomnienie św. O. Pio.
  • w środę nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w czwartek – spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 15:00, a o godz. 16:00 ministrantów.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; spotkanie KSM o godz. 19:00; wspomnienie św. Wincentego a Paulo.
  • w sobotę – spotkanie DSM o godz. 11:00. Zapraszamy nowe kandydatki; wspomnienie św. Wacława.
  • w przyszłą niedzielę jak co miesiąc będziemy odmawiać modlitwę różańcową od godz. 12:00 do 18:00 w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o pokój na całym świecie. Zachęcamy do włączenie się w tą modlitwę.

2. Nasza parafia włącza się w akcję Wydziału Misyjnego Diecezji Tarnowskiej popartej przez Biskupa Diecezjalnego Andrzeja Jeża – Zbiórka elektrośmieci we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw “Pro Missio”, mająca na celu uzyskanie funduszy na budowę studni głębinowych w Rep. Środkowoafrykańskiej oraz Czadzie. Zbiórka elektrośmieci jest jednodniowa będzie 28 września – sobota do godz. 12:00. Zachęcamy do akcji.

3. W sobotę 28 września o godz.15:00 włączymy się w dzieło: Międzynarodowa Koronka na ulicach miast świata 2024. Naszą modlitwę organizujemy, podobnie jak w ubiegłym roku przy placu zabaw obok bloku 58. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Słonecznej od P. Łagowskich za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty 690 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Sosnowej.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.