Ogłoszenia duszpasterskie: 21.07.2024, 16 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny.
  • we wtorek – święto św. Brigidy.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;  wspomnienie św. Kingi.
  • w czwartek – święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy modlić się do św. Krzysztofa patrona kierowców o opiekę i Boże błogosławieństwo podczas naszych podróży oraz bezpieczne korzystanie z pojazdów mechanicznych poprzez ich poświęcenie. Ofiary z poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom przy zakupie środków transportu „MIVA Polska”.
  • w przyszłą niedzielę jak co miesiąc będziemy odmawiać modlitwę różańcową od godz. 12:00 do 18:00 w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o  pokój na całym świecie. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Polnej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (500 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Bławatowej, Daliowej i  Azaliowej.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzmy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

4. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.