Ogłoszenia duszpasterskie: 14.07.2024, 15 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury.
  • we wtorek 16 dzień miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do kawiarenki wszystkich, którzy przez 10 lat jej funkcjonowania służyli pomocą, darami i czasem na spotkanie wspomnieniowe.
  • w czwarteko godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.  Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką; wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie; odpust w Zawadzie – informacje w gablocie ogłoszeń.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom od Państwa Mistur do Państwa Żak za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (650 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Polnej.

4. Jest organizowana Pielgrzymka do Krakowa w dniu 29.07.2024 (poniedziałek). Zgłoszenia do 15 lipca.

6. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli   do wieczności śp. Janusz Kądzielawa i śp. Antonina Gawryś. Dobry Jezu…